Uzaktan çallışma modeline en uygun sanal santral

İster dünyayı geziyor olun ister iş projeleri için sahada bulunun, ister evde aileniz ile birlikte olun. İletişimde çok yönlülüğü korumak, işletmenizin öngörülemeyen koşullara hazırlanmasına yardımcı olur. Telefon sisteminizi uzaktan çalışma modeline uygun hale getirmek, firmanızın gelecekte de pazardaki her türlü değişikliğe adapte olmasına yardımcı olacaktır.

Telsam Sanal Santral eşsiz özellikleri ile uzaktan çalışma modeline en uygun santral yapısını hizmetinize sunar. Dağıtılmış işgücü yapısında fiziksel olarak ayrı konumda olmanızın getirdiği zorlukları anlıyoruz. Bu nedenle sınırsız dahili ile sınırsız görüşme yapabildiğiniz Telsam Sanal Santral ile firma içi iletişiminizi ücretsiz sağlıyoruz.

Her yer sizin ofisiniz!

Özellikle pandemi kısıtlamaları sürecinde uzaktan çalışmanın ne kadar önemli olduğu daha çok anlaşıldı. Gerçek şu ki, birçok çalışanın üretken olması ve işini gereği gibi yapabilmesi için bir ofis binası içinde çalışması gerekmiyor. Bütün günü ofiste geçirmek çoğu insana çekici de gelmiyor. Uzaktan çalışma, günümüz işgücü oyun kurallarını neredeyse tamamen değiştirdi. Uzaktan çalışma modelinin çalışan moralini, yaratıcılığını ve verimini artırdığı birçok çalışma ile kanıtlandı. Ancak bu avantajları yaşamak için zorunlu bir altın kural var. Uzaktan çalışma sırasında kesintisiz iletişimi sağlamak.

Uzaktan çalışma modeline geçtiğinizde müşterilerinizi ve çalışanlarınızı birbirlerine sorunsuz ve kurumsal bir yapıda bağlamak zorunludur. Gelin kapsamlı ve işlevsel uzaktan çalışma sisteminde olması gereken özellikleri ve Telsam Sanal Santral‘in size getireceklerini beraber inceleyelim.

Tüm cihazlarla kullanım: Personeliniz bilgisayarını, tabletini, cep telefonunu ya da voip telefonunu kullanabilir. Ek cihaz maliyeti olmadan hızlı ve sorunsuz şekilde kurularak HD ses kalitesinde telefon görüşmesi yapmaya başlayabilirsiniz. Telsam sanal santral bulut tabanlı bir platform olduğundan sadece internet bağlantısı yeterli.

Hareket halinde kullanılabilirlik: Uzaktan çalışanlar, özellikle seyahat ediyorlarsa, iletişim genelde büyük bir problemdir. Telsam Sanal Santral ile çalışanlar ofisten uzaktaysa, santral sisteminin özelliklerden asla ödün vermez. Çalışanlar telefon hatlarına herhangi bir bilgisayardan veya akıllı telefondan erişebilir. Tek gereken bir internet bağlantısıdır. Telefon görüşmeleri mobil bağlantı ile bile yeterince verimlidir.

Uzaktan çalışanlar, hareket halindeyken önemli telefon görüşmelerini kaçırma riskini almamalıdır. Mobilite, temsilcilerin her cihazda ulaşılır olmasını sağlayarak veriminizi artırır.

Çağrı kuyruğu: Çağrı kuyruğunun ne olduğunu bir örnek ile anlatalım. Diyelim ki firmanızda satış departmanında görevli 3 personel bulunmakta. Müşteriniz satış departmanını aradığında satış personellerinizin dahililerine sizin belirleyeceğiniz kurallara göre çağrı aktarılır. Tüm çağrıları önce A personelinin cevaplamasını, tüm satış personellerinin çağrıları sırayla almasını, tüm personellerin eşit sayıda çağrı almasını ya da tüm personellerin eşit sürede çağrı almasını sağlayabilirsiniz. Satış departmanınız çağrıya cevap vermezse çağrının otomatik olarak belirlediğiniz departmana, sabit numaraya, cep telefonuna ve hatta sesli mesaj kutusuna aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylı kullanıcı izinleri: Şirketinizin telefon hattını kötü niyetli kullanımdan nasıl korursunuz? Örneğin sadece şehir içi görüşmesi yapması gereken bir personeliniz sürekli sevgilisinin cep telefonunu şirket hattınızdan arıyorsa! Telsam Sanal Santral her bir dahili hattınız için gelişmiş arama kuralları oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Her dahili numara ister evde ister ofiste olsun sizin belirlediğiniz izinler doğrultusunda telefon görüşmesi yapabilir.

Ses kaydı: Ticari işletmelerin telefon görüşmelerinin kaydı son derece önemlidir. Bu hem hizmet kalitenizin artırılması için hem de kötü niyetli kişilerden korunmak için gereklidir. Telsam Sanal Santral ile hangi cihazdan görüşme yaparsanız yapın tüm çağrılarınızın ses kaydı bulut sunucuda saklanır. Dilediğiniz zaman dinleyebilir ve indirebilirsiniz.

Epostaya sesli mesaj: Müşterileriniz size ulaşamadığında sesli mesaj bırakabilirler. Sesli mesajlar mail adresinize gönderilir. Epostaya erişiminizin olduğu her yerden sesli mesajınızı dinleyebilirsiniz.

Gelişmiş CRM ve yazılım entegrasyonu: Telsam Sanal Santral kullandığınız yazılımlara kolayca entegre olabilir. Örneğin CRM yazılımınız ile entegre olduğunda evinizde bile olsanız sizi bir müşteriniz aradığında CRM programınızda otomatik olarak arayan müşterinin kaydı açılabilir. Yada tıkla ara özelliği ile kayıtlı CRM müşterinizi tek tıklamayla ofis numaranızdan arayabilirsiniz.

Kişisel numaranızı koruyun: Ofiste olmasanız bile müşterilerinizi ofis numarasıyla arayabilirsiniz. Aradığınız kişi arayan numara olarak ofis numaranızı görür. Böylece kişisel numaranızın ifşa olmasını engellemiş olursunuz.

Uzaktan Çalışmaya Uygun Telefon Sisteminin Maliyeti Ne Kadardır?

Aylık sabit ücret ödemeyeceğinizi, firma içi görüşmeleri ücretsiz yapacağınızı ve ek bir donanım satın almanız gerekmeyeceğini, sadece bir dış hat ile eşzamanlı sınırsız çağrı yapabileceğinizi düşünürseniz vereceğiniz en iyi cevap “Sudan Ucuz” olacaktır. Üstelik geleneksel telefon sisteminden çok daha fazla özelliği kullanabilirsiniz. Sadece birkaç dakikada sisteminize yeni dahililer ekleyebilir, ihtiyaçlarınıza göre ölçeklendirebilirsiniz.

Maliyet söz konusu olduğunda Sanal Santral en iyi iletişim yatırımınızdır.