WhatsApp Business, adından da anlaşılacağı gibi şirketler için tasarlanmıştır. Telsam Telekom sabit hattı ile WhatsApp Business kullandığınızda;  Şirket profilleri, hızlı yanıtlar, kişileri veya konuşmaları organize etmek için etiketler veya müsait olmadığınızı veya hoş karşılandıklarını gösteren otomatik yanıtlar gibi belirli özellikler ile müşterilerinizi anlamak için daha fazla seçeneğiniz ve fonksiyonunuz olur. 

ŞİMDİ BAŞVURUN
Sabit numarayla kullanım
Sabit numaranız ister 0850 numara ister alan kodlu coğrafi numara olsun Telsam Telekom' kayıtlı numaranızı WhatsApp Business ile kullanabilirsiniz. Böylece müşterileriniz özel numaranız yerine kurumsal numaranızı kullanarak sizinle iletişime geçerler.
Otomatik mesajlar
bir mesaj aldığınızda, WhatsApp sizin için yanıt verebilir. Örneğin, hoş geldiniz mesajları oluşturabilir veya kuruluşunuzun veya ofisinizin şu anda açık olmadığını veya katılamayacağınızı belirten bir mesaj gönderebilirsiniz. Size yazdıklarında otomatik olarak yanıt verecektir.
Etiketler
Müşterilerinizi veya kişilerinizi etiketlerde organize edebilir, böylece her şeyi kapsamlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Örneğin, yeni siparişler, bekleyen siparişler veya iadeler için etiketler oluşturabilirsiniz ...
Ürün katalogları
Tüm ürünleriniz ile bir katalog oluşturabilir ve bu kataloğu dijital ortamda müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kullanım
Telsam Telekom'a kayıtlı sabit numaranız ile hiçbir ek ücret ödemeden ücretsiz olarak WhatsApp Business kullanabilirsiniz
Kurumsal profil
Müşterileriniz veya kullanıcılarınız için yararlı bilgiler içeren bir şirket profiliniz olabilir. Örneğin, şirketin açıklamasını, e-posta adresini, gitmeleri gereken web sitesini ve hatta fiziksel adresi alabilirsiniz. Tüm bilgiler mevcut olacak, böylece sormak için aramak zorunda bile kalmayacaklar.
İstatistikler
Kaç mesajın alındığını, kaçının okunduğu vb. öğrenebileceksiniz. Şirketinizin istatistiklerine ve mesajlarınıza erişebileceksiniz.
Aynı anda kullanım
Hem WhatsApp Messenger hem de WhatsApp Business'ı aynı anda kullanabilirsiniz. Böylelikle iş ve özel yazışmalarınız birbirine karışmadan aynı cihazla kesintisiz iletişime devam edersiniz
Hızlı etkileşim
Müşterilerinizin firmanızla hızlı iletişim kurması veya siparişlerini yönetmeyi kolaylaştırması için güncel teknoloji kullanır.
Çabuk cevaplar
En ilginç özelliklerden biri, mesaja göre hızlı ve kişiselleştirilmiş yanıtlar kullanabilmenizdir. Örneğin, sık kullandığınız mesajları kaydedebilir ve böylece bunları yazarken zaman kazanabilirsiniz… Örneğin, mesai saatleri, stokta bir ürününüz olup olmadığı gibi. Bir kez sorulduğunda, gönderdiğiniz mesajı hızlı cevaplara kolayca kaydedebilir ve daha sonra kullanabilirsiniz.
Doğrudan bağlantı
Size bir telefon numarası vermeden WhatsApp tarafından sizinle iletişim kurabilecekleri kişilerinize bir bağlantı gönderebilirsiniz. Örneğin, kartvizitinizdeki veya kendi kuruluşunuzdaki bir QR'den bağlantı kurabilir ve sadece tarayabilirsiniz.
Gelişmiş web özellikleri
WhatsApp Business'ı gelişmiş özellikleri ile web ortamında da kullanabilirsiniz. Çalışanlarınız tarayıcı penceresinde açtıkları WhatsApp Business Web sayfasıyla hızlı bir şekilde iletişim kurabilir.
NASIL KULLANIRIM?
  1. Whatsapp Business uygulamasını Android Market veya App Store’den indirin.
  2. Whatsapp, telefon numaranızı doğrulamak için firma numaranızı isteyecektir. Buraya Telsam Telekom’dan aldığınız numaranızı giriniz.
  3. Beni Ara butonunun aktif olması için sürenin bitmesini bekleyin ve Beni Ara butonuna basınız. Whatsapp’dan gelen çağrıyı dinleyerek doğrulama kodunuzu giriniz.

BİLGİ ALMAK MI İSTİYORSUNUZ?

Dilediğiniz zaman 0850 259 0 259 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yada aşağıdaki formu doldurduğunuzda müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.