İnteraktif SMS

İnteraktif SMS, kullanıcılara hem mesaj göndermek hem de almak için kullanılabilen çok etkili bir iletişim yöntemidir. İnteraktif SMS ile kullanıcılar internet bağlantısı gereksinimi olmadan firmanız ile iletişime geçebilir ve karşılıklı mesajlaşabilir. Bu sayede pazarlama kanalı olarak mobil cihazların benzersiz fırsatlarından yararlanılmış olur. 

İnteraktif SMS ile günümüzün mobil pazarlama kampanyalarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi 2 yönlü SMS hizmeti sağlanmış olur. Platformun değişikliklere ve özelleştirmeye açık mimarisi sayesinde yeni hizmetlerin eklenmesine ve diğer yazılımlarınızın entegrasyonuna olanak tanır. Örneğin dilediğinizde İnteraktif  SMS hizmetinizi CRM yazılımınıza yada çoklu iletişim platformunuza bağlayabilir  veya teknik destek taleplerinizi firmanızın destek departmanına bağlayarak pratik bir iletişim kanalı oluşturabilirsiniz.

Geri Bildirimler
Mobil cihazların anketler için bir teslim aracı olarak kullanılması, değerli geri bildirimler sağlayan müşterilerinize daha geniş ve daha hedefli bir erişim sağlar.
SMS Pazarlama
Mevcut ve potansiyel kullanıcılara, reklamını yaptığınız yeni bir ürün veya özellik hakkında bilgi almak ve bilgi almak için interaktif SMS kullanabilirsiniz.
Müşteri Desteği
Müşterilerinize destek almaları için birden fazla kanal vermek, deneyimlerini iyileştirir. İnteraktif SMS sayesinde hızlıca destek verebilir, destek taleplerini arşivleyebilirsiniz.
Kimler Kullanmalı?

BİLGİ ALMAK MI İSTİYORSUNUZ?

Dilediğiniz zaman 0850 259 0 259 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yada aşağıdaki formu doldurduğunuzda müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.