Telsam Telekom 2009 yılında modern ve özgün teknolojilere dayanan eksiksiz telekomünikasyon ve bilgi sistemleri üreticisi, tedarikçisi ve entegratörü olarak kuruldu. Geçen yıllar boyunca yenilikçiliğe olan tutkumuz hem hizmetlerimizi hem de müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmamızı sağladı. Bugün Ankara merkez ofisimiz ve ulusal bayi ağımız ile Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon firmalarından biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Katma değerli iletişim çözümlerimizin olabildiğince uygun maliyetli, verimli, güvenli ve sorunsuz olması için yeni yatırımlarla sektör standartlarını belirlemeye devam ediyoruz.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını derinlemesine analiz ederek tecrübelerimizi iş yapınızın doğasına uygun şekilde proaktif olarak uygular, ölçülebilir ve esnek iletişim çözümlerini hayata geçiririz.

KESİNTİSİZ DESTEK

Büyük ya da küçük her müşteri bizim için önemlidir. Hizmetinizde sorun yaşadığınızda asla yalnız kalmazsınız

GÜVENLİ İLETİŞİM

Sistemimiz, sektör lideri ağ kalitesi ve güvenilirliğini sağlamak için kritik standartlar altında çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

UYGUN FİYAT

Telsam Telekom adil ve mümkün olan en iyi fiyat politikasını benimser. En iyi hizmete en uygun fiyatlarla ulaşmanızı garanti eder