Telsam & Fiberport Entegrasyonu

Su ve Tüp Sipariş Takip Programı

Sucu ve tüpçü bayileri için sipariş takip programıdır. Siparişlerinizi otomatik alır ve saha ekibine yönlendirir. Sizin birşey yapmanız gerekmez. Ofiste durmanız da gerekmez. Telefonunuz üzerinden panele bağlanarak sistemi takip edebilirsiniz. Geçici olarak hizmet veremeyen plasiyer bölgesine giren siparişleri diğer plasiyerlere yönlendirebilirsiniz.

İşleri kolaylaştırmak için çözüm arayan, telefon ile sürekli baş ağrıları ile uğraşmak istemeyen tüp su ve benzeri bayileri için idealdir

Eşzamanlı sınırsız çağrı alma

Aynı anda mobil uygulamanıza veya web sitenize ya da telefon hattınıza gelen siparişlerde, sistem hızı ve akışı bozulmadan, takılma ve gecikme olmadan sipariş alabilme özelliğidir.

Meşgul tonu yok

Aynı anda 1 hat üzerinden yüzlerce sipariş alabilen su ve tüp sipariş programı sayesinde müşterileriniz meşgul tonu ile karşılaşmadan arar aramaz siparişlerini 30 saniyede verir. O an kaç kişi ararsa arasın hepsini kolaylıkla karşılayan en iyi asistanınız yanınızda.

Mesai saatleri ayarı

Mesai saati kısıtı yapmadan 7/24 sipariş alabilirsiniz. Bu şekilde ayarladığınızda müşterileriniz siparişlerinin ilk mesai günü ve saatlerinde dağıtıma çıkacağı bilgisi kendilerine iletilir. Eğer Mesai saati ayarı yaparsanız, ayarladığınız zaman dilimi dışında kalan bir saatte arama geldiğinde şu an mesai saatleri dışındayız anonsu dinletilir. Çağrılar cevaplansın veya cevaplanmasın panelde kayıtları tutulur ve sistem üzerinden her kaydı görebilirsiniz.

Mekan bağımsız kullanım

Bazen müşteriler canlı birine bağlanmak isteyebilir. Telefonda müşteriler ürünlerle ilgili anonsu dinlerken son olarak canlı operatöre bağlanmak için X tuşlayınız anonsu ile karşılaşırlar. İşyerinde olmanız gerekmiyor. Yolda sokakta parkta piknikte evde her nerede olursanız olun herhangi bir ücret ödemeden müşterilerinizi cep telefonunuzdan cevaplayabilirsiniz.

SMS Özelliği

Sisteme sipariş düştüğünde, SMS ile ilgili plasiyere bilgilendirme giderken, ayrıca müşteriye sipariş hakkında bilgilendirme gitmektedir. Bu özellik sayesinde gerek plasiyerin siparişi gözden kaçırmaması, gerek müşterinin siparişinden emin olması sağlanmaktadır.

Müşteri Tanıma Sistemi - Çoklu Numara - Yeni Müşteri Otomatik Kayıt

Gelen aramalarda kayıtlı numaraya ait bir müşteri kaydı varsa işlemler kayıtlı müşteri moduna göre yapılır. Bir müşteri meskeninde, müşteriye ait birden fazla numara olabileceği gibi, diğer aile fertlerinin de kolayca arayıp sipariş verilmesi sağlanmaktadır.

İstatistikler ve Raporlar

Sipariş verilsin veya müşteri tarafından yarıda bırakılsın, kayıtlı müşteri olsun veya olmasın tüm çağrılar elinizin altında. Hangi arama sonuçlanmış, hangi arama hangi aşamada yarıda bırakılmış müşterilerinizin davranışlarını kolaylıkla takip ederek yarıda kalan siparişleri başarılı siparişlere dönüştürebilirsiniz.