COVID19 ve SANAL SANTRAL

Elbette, COVID-19’un yayılmasından sonra, çoğu işletmenin yatırım yapmaya başladığı şeylerden biri sürdürülebilir bir ofis telefon sistemidir. İşletmelerin belirsiz durumlarda ihtiyaç duyduğu en önemli şey sürdürülebilirliktir. Mekan bağımsız iletişimin sürdürülebilirliği ve esnek ölçeklendirme özellikleri Telsam Sanal Santral’i daha vazgeçilmez kıldı.  

“Çevik” teriminin daha çok spor sektörüyle ilgili olduğu düşünülür. Ancak, bu terim iletişim sektörü için de çok önemlidir. Sorun anında geleneksel yoldan daha hızlı ve çevik şekilde çözüm geliştirmenin en gerekli olduğu alandır belki de iletişim. Bulut tabanlı sanal santral tam da bu işi yapar.  COVID-19 salgını sırasında, işletmelerdeki ekipler sanal santralin sunduğu kesintisiz iletişim araçlarını kullandılar. Böylece daha iyi müşteri memnuniyeti ve daha yüksek iş verimi neticesi alabildiler. Bu eğilimin Covid19 sonrasında da sabit kalacağı herkesin öngördüğü bir gerçek.

Hızlı temponun sıradanlaştığı günümüzde, işletmeler iletişim kesintilerini ve gecikmeleri göze alamazlar. Kesintisiz ve sürdürülebilir iletişim, başarılı bir ofis santral sistemi ile mümkündür. COVID sonrası bir dönemde, ekip liderlerinin yönetim yaklaşımlarını değiştirdikleri ve böylece personel ve karar vericilerin her zamankinden daha sık iletişim kurduğu görülüyor. Sanal santral mekan bağımsız iletişim yeteneği ile oluşturduğu konferans ve dahililer arası ücretsiz görüşme özellikleriyle işi kolaylaştırıyor.

UZAKTAN ÇALIŞMA MODELİ İÇİN EN İYİ ÇÖZÜM

İster dünyayı geziyor olun ister iş projeleri için sahada bulunun, ister evde aileniz ile birlikte olun. İletişimde çok yönlülüğü korumak, işletmenizin öngörülemeyen koşullara hazırlanmasına yardımcı olur. Telefon sisteminizi uzaktan çalışma modeline uygun hale getirmek, firmanızın gelecekte de pazardaki her türlü değişikliğe adapte olmasına yardımcı olacaktır.

Telsam Sanal Santral eşsiz özellikleri ile uzaktan çalışma modeline en uygun santral yapısını hizmetinize sunar. Dağıtılmış işgücü yapısında fiziksel olarak ayrı konumda olmanızın getirdiği zorlukları anlıyoruz. Bu nedenle sınırsız dahili ile sınırsız görüşme yapabildiğiniz Telsam Sanal Santral ile firma içi iletişiminizi ücretsiz sağlıyoruz.