Veri Güvenliği ve Uyumluluk

Tüm verileriniz, seçkin güvenlik önlemleriyle donatılmış bulut sunucuda güvenli bir şekilde korunur. KVKK ve veri gizliliği ilkeleriyle tam uyumlu olarak çalışır.

Bulut Depolama

Çağrı kayıtlarını, istatistikleri ve raporları fiziksel olarak depolamak zorunda kalmadan kolayca saklayabilirsiniz.

Yedekleme

Depolama ve güvenlikten bahsetmişken, Telsam bulut çağrı merkezi sunucuları yedekli altyapı ile çalışır. Bir kaydı yada raporu kaybetme veya doğal bir felaketin fiziksel kayıtları silme endişesi yok.

Her Yerden Erişilebilir

Uyumlu bir cihazla, herhangi bir yetkili kullanıcı, platforma dilediği yerden erişebilir. İster akıllı cihazınızı ister bilgisayarınızı kullanın. İnternet bağlantısına sahip olmanız yeterli.

Uygun Maliyetli

Fiziksel donanım, kurulum ve bakım masrafı olmadan bulut çağrı merkezinizi kullanabilirsiniz.

BT personeli istihadmı gerekmez

Maliyetleri düşürmenin yanı sıra, sistemin her zaman çalışmasına yardımcı olmak için bir bilişim personeli istihdam etmeniz gerekli değildir. Telsam bulut çağrı merkezi 7/24 ücretsiz teknik destek hizmeti ile bu işi sizin adınıza gerçekleştirir.

Entegrasyonlar

Telsam bulut çağrı merkezinizi diğer yazılımlarınızla kolayca entegre edebilirsiniz. Geniş API desteği ile CRM, e-ticaret veya diğer yazılımlarınızla kullanabilirsiniz.

Ölçeklenebilirlik ve Esneklik

İş hacminize göre temsilci sayınızı dilediğiniz zaman artırabilir veya azaltabilirsiniz. Yeni eklenen temsilciler için çok sayıda ekipman gibi sıkıcı fiziksel donanımlar gerektirmez.

Uzaktan çalışma modeline uygun

Temsilcileriniz ister ofisinizde aynı mekanda olsun ister ayrı şubelerde ister evde çalışsın. Bulut çağrı merkezi yazılımınız ile mekan bağımsız hizmet verebilirsiniz.

Tutarlılık

Çağrı merkezi, bulutun güvenilirliği ile birlikte tadını çıkarabileceğiniz huzur ve tutarlılıkla birlikte gelir. Üretkenliğiniz, sisteminizin tutarsızlığına bağlı değildir.